Jakie słuchawki do PS5?

Każdy, kto przesiada się, lub ma zamiar przesiąść się, z np. PS4 na PS5 zastanawia się nad tym, czy jego akcesoria będą działały na PS5. Także ja zastanawiam się nad tym, jakie słuchawki do PS5 będą najlepsze. Okazało się bowiem, że moje Turtle Beach Stealth 520, które tak doskonale działają z PS4, nie współpracują z PS5. Bywa i tak. Więc muszę rozejrzeć się za nowymi słuchawkami, bo nie wyobrażam sobie gry bez słuchawek.

Jakie słuchawki do PS5?

Skoro wiem, że moje dotychczasowe słuchawki nie są kompatybilne z PS5, to muszę rozejrzeć się za czymś nowym. Dlatego też ostatnio rozpocząłem poszukiwania nowych słuchawek. Trochę czasu spędziłem na poszukiwania w sieci i ograniczyłem się do trzech modeli. Modeli, którym musze przyjrzeć się znacznie lepiej, dokładniej. Na razie więc tylko zapisuje modele słuchawek, nad którymi się aktualnie zastanawiam. Są to:

Jak pewnie zauważyliście, w grę wchodzą tylko słuchawki bezprzewodowe. Już tak się do słuchawek bez kabla przyzwyczaiłem, że nie mam zamiaru do niego wracać.

Wkrótce postaram się napisać po kilka (kilkanaście, kilkadziesiąt, może nawet kilkaset) słów o każdym z powyższych modeli. Na razie waham się pomiędzy tymi modelami, ale już mam swojego faworyta. Aktywnie przeglądam strony internetowe, oglądam filmy z testami poszczególnych słuchawek, odsłuchuje pliki audio. Jedna uwaga! Słuchawki muszą spełniać moje wymagania i oczekiwania. Może się okazać, że te, które wybiorę nie będą dla was idealne. Ale będziecie mogli poznać zalety i wady ich wszystkich. I może top ułatwi wam wybór? Już wkrótce kolejne wpisy.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *