Gdzie są silosy rakietowe na mapie Warzone w sezonie 2?

Premiera sezony 2 Warzone przyniosła ze sobą kosmetyczne zmiany na mapie. Kosmetyczne, bo nie są one zbyt wielkie. Usunięto co prawda metro, ale nikt nim nie jeździł. Zamiast metra pojawiły się za to trzy nowe silosy rakietowe. W tych silosach można się zaopatrzyć w broń i gotówkę. W sumie jest tutaj sporo lootu i warto tutaj latać, bo wszyscy ciągną na razie na statek.

Lokalizacja silosów rakietowych na mapie Warzone

Gdzie znajdę silosy rakietowe na mapie Warzone? Gdzie są silosy rakietowe w Verdańsku? Jak już wspomnieliśmy, są trzy miejsca, w których znajdują się silosy:

  • Pierwszy silos rakietowy znajduje się w pobliżu Military Base, a dokładnie na wzgórzu w okolicach Military Base. Na tym wzgórzu, na którym jest pomnik (Jarvisnk Spomenik). Na mapie kwadrat E2.
  • Drugi silos rakietowy znajduje się na południowy-zachód i umieszczony jest niedaleko Hills i Promenade West. Na mapie kwadrat D8.
  • Trzeci silos rakietowy znajduje się w bunkrze Travors Park. Można powiedzieć, że jest to bunkier pod pomnikiem. To ten sam bunkier, do którego wcześniej latało się do bunkra. Jest tam sporo lootu, więc go odwiedzić. Na mapie kwadrat F8.

W każdej z tych lokalizacji znajduje się sporo kasy i broni. Przyjemnie się do nich lata, bo można uzbierać szybko na pierwszy zrzut.

Poniżej znajdziecie zdjęcie z lokalizacją silosów rakietowych. Ono powie więcej niż tysiąc słów. 

 

 

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *