Among Us na czym polega i jak grać w tą grę?

2K
Podaj dalej
Kopiuj link

Jak grać w Among Us? Among Us na czym polega?

Zastanawiasz się na czym, polega Among Us? To klasyczna, sieciowa gra komputerowa, której celem jest przygotowanie statku kosmicznego do startu i podróży. Nie byłoby w tym niczego dziwnego, gdyby nie jeden detal. Nie wszyscy gracze mają ten sam cel. Niektórzy z nich mają za zadanie sabotować przygotowania do startu i po prostu nie dopuścić do niego.

 

Among Us na czym polega? Podczas rozgrywki musimy współpracować z innymi graczami, aby przygotować statek do odlotu, bez współpracy się to raczej nie uda. Ale musimy uważać na impostorów, czyli zdrajców, którzy chcą nam w tym przeszkodzić. Cały czas musimy obserwować całą mapę i poczynania poszczególnych graczy. Wygrać można na dwa sposoby. Albo przygotować statek, który wystartuje. Albo znaleźć wszystkich zdrajców i wyrzucić ich ze statku.

 

Uwaga! Impostorzy (zdrajcy, sabotażyści, bo tak się nazywają nasi wrogowie) mogą zabijać innych graczy. Mogą też psuć elementy statku. Starają się przeszkodzić nam w ukończeniu misji. Można ich typować i pozbywać się ich podczas spotkań, które możemy zwoływać. Oni oczywiście starają się nam przeszkadzać tak, abyśmy tego nie zauważyli. Rozgrywka jest bardzo wciągająca. Na filmie doskonale wytłumaczono na czym polega ta gra.

Jak grać w Among Us i wygrywać?

Gra jest bardzo prosta, więc nikogo nie zdziwi to, że kluczem do zwycięstwa jest dobre poznanie map. Gracz, który doskonale zna mapy na których toczy się rozgrywka, ma automatycznie większe szanse na wygraną. Wie jak poruszać się po mapach. Wie co można gdzie zrobić i jak najczęściej grają impostorzy.

 

Warto też wykonywać wszystkie powierzone zadania. Jest to na tyle ważne, że ich niewykonanie sprawia najczęściej, ze wygrywa impostor. Należy poruszać się w grupach. Wiadomo, że samodzielne chodzenie po mapie kusi, ale wtedy można przegapić działania zdrajcy. Impostor ma łatwiej kiedy nikt z nim nie chodzi, ale czasem można zrzucić winę na gracza, który nam towarzyszył. No i warto pamiętać o komunikacji z innymi graczami. Zwłaszcza kiedy zwoływane jest Emergency Meeting. Jako impostor oszukuj i kłam jak z nut. Jako zwykły gracz, mów prawdę i pamiętaj aby przytaczać wiele detali. Te porady nauczą cię grać w Among Us i wygrywać.

1 thoughts on “Among Us na czym polega i jak grać w tą grę?

  1. jak można nie wiedzieć na czym polega Among Us jak tylko wystarczy raz chociaż zagrać i już wiadomo na czym polega ta gra. dzisiejsza młodzież to jakaś taka mało zaradna zrobiła sie bo za moich czasów to opisów ani instrukcji do gier to nie było wcale prawie.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *