Warzone loadouts, które dają największą przewagę

107
Podaj dalej
Kopiuj link

Warzone loadouts, które zostały sprawdzone w praktyce

Każdy szuka takich ustawień własnych broni, które okaże się najlepsze. Mając w swoim panelu te Warzone loadouts mamy pewność, że nasza broń będzie najskuteczniejsza. Takie ustawienia sprawią, że zyskamy przewagę na polu walki. Dobranie odpowiedniej broni to dopiero początek. Do broni należy dodać odpowiednie dodatki, które sprawią, że broń będzie bardziej zabójcza. Czyli, dzięki niej będziemy szybciej zabijali przeciwników.

Oczywiście najczęściej dodatki do broni dobieramy w zależności od naszego sposobu gry. Jednakże patrząc warzone loadouts w tym filmie można zaryzykować zmianę sposobu w jaki gramy. Zmianę na taki, jaki widać na filmie. Dzięki temu, mają właśnie tak ustawiony loadout możemy wykręcać lepsze wyniki i królować w grze i na mapie.

Warto pamiętać o tym, że warzone loadouts może różnić się w zależności od tego, jaki tryb gry wybraliśmy. Jeśli gramy solo, to ustawienia loadoutu mamy inne, niż w przypadku gry w trójkę czy czwórkę. Ale to najczęściej kosmetyczne detale, które sprowadzają się do tego, ile pocisków jest w magazynku.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *