Jak korzystać z PS Plus Rewards?

Masz konsolę PlayStation? Masz aktywne konto PS Plus? Dzięki temu możesz wykorzystać odpowiednie zniżki i rabaty dla graczy. Możesz skorzystać z programu PlayStation Plus Rewards. Jak korzystać z PS Plus Rewards? To proste i każdy to bez problemu ogarnie.

Jak korzystać z PS Plus Rewards?

UWAGA! Aktualizacja 17-01-2021! PS Plus Rewadrs nie jest już dostępne dla graczy z Polski! Znaczy dla posiadaczy PS Plus pozostają nadal gry co miesiąc i rabaty na gry, ale inne, dodatkowe rabaty na usługi zewnętrzne, nie są już dostępne. Trochę szkoda, bo można było skorzystać z ciekawych promocji. No ale… Poniżej oficjalna informacja od polskiego oddziału Sony:

Program PlayStation Plus Rewards nie jest już dostępny w Polsce od 1 grudnia 2020. Członkowie PS Plus nadal będą otrzymywać korzyści, z których obecnie korzystają, takie jak ekskluzywne rabaty w PS Store, odświeżona biblioteka comiesięcznych gier, tryb dla wielu graczy online i 100 GB miejsca w chmurze.

UWAGA! Aktualizacja 06-01-2021! Od początku roku zamieszczone poniżej linki kierują do nieistniejących stron. Tak, jakby zrezygnowano z programu PlayStation Plus Rewards. Podobne problemy mają też gracze np. z UK. I tak naprawdę nikt nie wie, co jest przyczyną. Sony nie ogłosiło oficjalnie zamknięcia programu. Może to tylko chwilowe utrudnienia? Będziemy trzymać rękę na pulsie.

Aktualne PlayStation Plus zniżki i PlayStation Plus rabaty dostępne są na oficjalnej stronie internetowej PlayStation. W tym miejscu jest odpowiedni link do tego programu. Można tam znaleźć wszystkie oferty rabatowe. Ważne jest to, że oferty te i dostępne rabaty zmieniają się. Niektóre wygasają, inne się pojawiają. Dlatego warto co jakiś czas sprawdzać, co jest aktualnie w ofercie. A jest dużo różnorakich rabatów i chyba każdy znajdzie coś, co może go zainteresować.

Najczęściej, aby skorzystać z danego rabatu należy, po wejściu na stronę i zalogowaniu się , pobrać odpowiedni kod, który później trzeba użyć na stronie z ofertą, którą jesteśmy zainteresowani. Banał i bez problemu każdy to ogarnie. Wystarczy zalogować się na stronie, wybrać interesującą nas zniżkę i mamy kod, który możemy użyć podczas zakupów. Proste.

UWAGA! kody mają swój termin ważności, w którym można je wykorzystać. Warto zwrócić na to uwagę!

Jak sprawdzić jakie rabaty aktualnie dostępne są w PS Plus Rewards?

Aby sprawdzić co aktualnie jest dostępne w ramach PS Plus Rewards najlepiej wejść na stronę Sony, link powyżej. Można też sprawdzić ofertę poniżej. Jest to mój subiektywny wybór najciekawszych rabatów i zniżek, z których możemy skorzystać.

  • KFC – 10% zniżki na wszystko przy zamówieniu w dostawie za min. 25 PLN (Kod jest ważny do 30.09.2020 roku, ale ponoć nadal działa)
  • Pyszne.pl – 10 PLN zniżki na wszystko przy zamówieniu za min. 30 PLN (Kod jest ważny do 30.11.2020)
  • KUBOTA – 15% zniżki na wszystkie produkty (Kod jest ważny do 30.11.2020)
  • BOLDKING – 50% zniżki na zestaw do golenia, przesyłka gratis oraz 50% zniżki na The Set (Kody są ważne do 30.11.2020)
  • SQNStore.pl – 30% zniżki na wszystkie produkty (Kod jest ważny do 30.11.2020)

Na stronie dostępne są jeszcze inne zniżki, ale nie jestem pewien, czy ciągle działają. Więc to musicie sprawdzić sami. W sumie nie ma tego wiele, ale i tak można coś przytulić. Zwłaszcza, że jedzenie zamawiamy chyba wszyscy, nie? 🙂

 

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *