Duży update do Warzone – aktualizacja Warzone 5 luty

Wczoraj pojawiła się spora aktualizacja do Warzone. Nie byliśmy na to przygotowani, ale stało się. Do ściągnięcia było kilka GB, więc to łatka z gatunku tych większych. Ale jak na swój rozmiar, to nie przyniosła ze sobą zbyt wielu zmian. Przez swój rozmiar, można jednak nazwać go dużym updatem 🙂 Jest to aktualizacja oznaczona numerem 1.31, poniżej przedstawiam co nowego wnosi do rozgrywki.

Błąd po aktualizacji musi być

Co nowego wniosła ta aktualizacja do Warzone? Na pewno wniosła nowy błąd. Tak, jest błąd w nowej aktualizacji w Warzone i błąd ten jest widoczny w panelu startowym. Nie można wejść do zakładki operatorzy. Przynajmniej dzieje się tak na PS5. Dlaczego? Tego nie wiedzą nawet najstarsi gracze. Po prostu się stało i już. Błąd został zauważony i potwierdzony na konsolach PS4 oraz PS5.

Aktualizacja: Powyższy błąd został usunięty i już się nie pojawia. Na razie przynajmniej 🙂

Nowości w aktualizacji Warzone z 5 lutego

  • Aktualizacja przyniosła zmiany playlist w Warzone. Mamy teraz do wyboru Battle Royal 1, 2, 3, 4 oraz Grabież w czwórkach. Jest też Odrodzenie – Odnowa – Trójek oraz czasowe Pancerne Royalle – Czwórki.
  • Usunięto glicz ze strzykawką – w końcu.
  • Poprawiono animację przeładowywania broni z Cold War – był zły timming broni, amunicja pojawiała się dopiero w 2 sekundy po przeładowaniu. Ale ponoć problem występuje nadal po przeładowaniu amunicji obalającej.

To są oficjalne informacje, które zostały podane w Patch Notes. Są jeszcze mniejsze zmiany, kosmetyczne, ale nie wpływają one na rozgrywkę. Przynajmniej nie bezpośrednio. Jednak coś mi się wydaje, że zmian jest znacznie więcej. Patch swoje ważył i na dodatek zauważyłem podczas rozgrywki, że DMR znowu jest mocniejszy i coraz więcej osób zaczyna z nim biegać. Na bank został wprowadzony jakiś balans broni, ale niestety nie znamy szczegółów.

Aktualizacja:

Okazało się, że w aktualizacji 1.31 pojawiły się nieudokumentowane zmiany. No kto by się spodziewał? 🙂 Zmieniono prędkość pocisków. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *