Najnowsze

Filmy z gier i przydatne porady i triki

Na stronie zamieszczane są najciekawsze filmy nagrane przez różnych graczy. Filmy z gier, które nas aktualnie najbardziej interesują. Filmy pojawiają się systematycznie i każdy dodany film ma krótki opis. Najczęściej są to filmy z rozgrywek sieciowych, ale można trafić także na gry solo, czy wszelkiego rodzaju poradniki.

Triki i porady do gier

Można tutaj znaleźć także triki i porady do wielu gier, zwłaszcza do gier sieciowych. Na naszym blogu znajdziecie m.in. Kody do bunkrów w Warzone czy też najlepsze ustawienia RAM 7 także do Warzone. Nie można nie wspomnieć o ustawieniach do ORGIN 12 Więzy Krwi, które także wymiatają. Ostatnio pojawiły się ustawienia do snajperek w Warzone, warto je obadać. Wkrótce pojawi się jeszcze więcej wszelkiego rodzaju porad, ustawień i oczywiście filmów z rozgrywek. Znaleźć można także informacje na temat kodu do drzwi na stadionie Warzone, a to nie wszystko. Ciągle publikujemy nowe filmy z różnych gier i masę przydatnych każdemu graczowi informacji.
Ostatnio pochyliliśmy się nad zjawiskiem SBMM w Warzone gdzie po analizie kilkunastu filmów, doszliśmy do wniosku, że SBMM ma się świetnie w Warzone i denerwuje graczy. Analizując całą sytuację przedstawiliśmy kilka metod, które pozwolą na wykorzystanie Skill Based Matchmakingu do własnych potrzeb. Ci, którzy szukają informacji o reverse boost także powinni być zadowoleni. Znajdą bowiem w miare dokładne informacje i sposoby na jego wykorzystanie.

Informacje o konsolach i sprzęcie do gier

Gracze doskonale wiedzą, że sprzęt ma znaczenie. Dlatego też staramy się pisać o sprzęcie do gier. O sprzęcie i konsolach. W chwili obecnej najwięcej jest informacji o konsolach PS4 i PS5, gdyż te konsole najbardziej nas interesują. Sami gramy aktualnie w większości na PS4 i przygotowujemy się do przesiadki na PS5. W związku z tym pieszemy o tym, jakie słuchawki do PS5 będą najlepsze i dlaczego aktualnie posiadane, niekoniecznie będą działać. Które słuchawki do konsoli PS5 są najlepsze i dlaczego? Można też znaleźć informacje na temat wymiarów konsoli PS5 a to oczywiście nie koniec.